Jancsó Tanulmányi Díj 2012/13. tanévre

Jancsó Tanulmányi Díj

A Jancsó Alapítvány a 2012/13. tanévre harmadik alkalommal is meghirdeti a Jancsó Tanulmányi Díjat, mely a székely-magyar gyermekek fejlődését, az Magyarország megismerését, a történelmi ismeretek szélesítését és a gyermekek nyári élményszerzését teszi lehetővé.

Az egy hetes nyaralást, az oda-vissza utazást és a teljes ellátást biztosító díjjal a 2012/13. tanévben négy tanuló számára ad az Alapítványunk lehetőséget. A díj kiterjed minden Jancsó családnevet viselő, vagy Jancsó származású Kárpát-medencei 10 és 15. éves kor közötti tanulóra. A négy diákot a Jancsó Alapítvány kuratóriuma választja ki az általuk benyújtott pályázat alapján.

A diákok kísérőjének oda-vissza utazását és teljes ellátását az Alapítvány szintén biztosítja.

A pályázat benyújtási határideje:     2013. május 15.

Az elbírálási határidő:                       2013. május 31.

Az utazásra az iskolai évzárókat követően kerül sor. Az utazási időpontja és a színes program részletes ismertetése a későbbiekben történik. A pályázat nyerteseit 1 hétig Nyilasi Pálné Jancsó Judit és Jancsó Éva Budapesten és Székesfehérváron szállásolja el.

A gyerekek fogadásához feltétlen az alábbi szükséges:

- 2 szülő/gondviselő által adott írásos nyilatkozat, hogy hozzájárulnak mindketten, hogy az adott időpontban a kiválasztott kísérővel Budapestre utazhat, és ott tartózkodhat a gyermekük,

- szülői nyilatkozat, a gyermek krónikus betegségéről, illetve a rendszeres gyógyszerszedéséről, vagy ezeknek hiányáról (gyógyszer biztosítása gyógyszerszedés esetén)

- szülői nyilatkozat a gyermek allergiájáról (gyógyszer, étel, növény, vegyszer stb.), vagy mindezek hiányáról

- Európai Egészségbiztosítási Kártya beszerzése határon túli pályázó esetén

A pályázaton való részvétel érdekében a mellékelt pályázati adatlapot kitöltve el kell juttatni a Jancsó Alapítvány részére postán, vagy elektronikusan:

Cím: 2021. Tahitótfalu, Béke út 33., vagy elektronikusan: info@jancsoalapitvany.hu

A pályázathoz az Alapítvány további kiegészítő információkat kérhet. Az Alapítvány fenntartja a jogot, hogy a határidőket meghosszabbítsa, vagy egyébként a pályázatot részben vagy egészben módosítsa, visszavonja, eredménytelennek nyilvánítsa.

Budapest, 2013. május 2.

melléklet: pályázati adatlap